Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
KARPIŃSKI Alfons
LOT 1 | ID: 031001 |
KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Róże w wazonie (1926) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 61,5 x 46,5 cm 73 x 58 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "A Karpiński | 26 r" Na odwrocie pieczęć krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz. | |
| Cena wywoławcza: | 14000 zł |
| Cena uzyskana: | 27000 zł |