Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 37 | ID: 031037 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żyd przy lekturze |
| Technika: | olej, płótno dublowane |
| Wymiary: | 26 x 35,5 cm 38 x 45 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |