Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
OLPIŃSKI Jan Kazimierz
LOT 34 | ID: 031034 |
OLPIŃSKI Jan Kazimierz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Boże Ciało |
Technika: | akwarela, karton |
Wymiary: | 41 x 64 cm 46,5 x 69 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "K. Olpiński" |
Cena wywoławcza: | 2000 zł |
Cena uzyskana: | 2600 zł |