Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 19 | ID: 031019 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Głowa konia w błękitnej uździe |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 34,5 cm 57 x 41,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 19[nieczytelne]" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 10000 zł |
| Cena uzyskana: | 13000 zł |