Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 38 | ID: 031038 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Głowa gniadego konia (1950) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 45 x 34 cm 59 x 48,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1950" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków, pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu oraz zarys drugiej pieczątki z potwierdzeniem autentyczności. | |
| Cena wywoławcza: | 9500 zł |
| Cena uzyskana: | 15000 zł |