Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 17 | ID: 031017 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Odwrót spod Moskwy (Ranny szwoleżer) (1942) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34 x 49,3 cm 53,5 x 68,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1942" (sygnatura słabo widoczna) Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. Widoczne zabrudzenie i drobne przetarcia warstwy malarskiej. | |
| Cena wywoławcza: | 7000 zł |
| Cena uzyskana: | 17000 zł |