Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 39 | ID: 031039 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Napad wilków (1941) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 46,5 x 62 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1941" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 9500 zł |
| Cena uzyskana: | 15000 zł |