Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
STAŃKO Leszek
LOT 45 | ID: 031045 |
STAŃKO Leszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż tatrzański z potokiem (1974) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 24 x 34 cm 35 x 45 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | 1974 R." | |
| Cena wywoławcza: | 1700 zł |
| Cena uzyskana: | 1700 zł |