Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
STAŃKO Leszek
LOT 44 | ID: 031044 |
STAŃKO Leszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Hala Gąsienicowa (1970) |
| Technika: | olej, płótno (luzem) |
| Wymiary: | 24 x 34 cm 43,5 x 53,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1970 R." | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Cena uzyskana: | 4200 zł |