Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
STAŃKO Leszek
LOT 43 | ID: 031043 |
STAŃKO Leszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Morskie Oko (1981) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 65 x 86 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1981 R." | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 5000 zł |