Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
JAROCKI Władysław
LOT 41 | ID: 031041 |
JAROCKI Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zimowe podwórze (1904?) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 71,5 x 68 cm 79,5 x 76 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "W Jarocki | 904 (?)" Widoczne pofalowanie płótna, spękania oraz ubytki malatury. Obraz do konserwacji. | |
| Cena wywoławcza: | 5500 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |