Krakowski Dom Aukcyjny®XXXI Aukcja Dzieł Sztuki
KOSSAK Wojciech
LOT 15 | ID: 031015 |
KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Dobosz (motyw z Olszynki Grochowskiej) (1907) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 94,5 x 53,5 cm 114 x 73 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Wojciech Kossak | 907" Opisany na odwrocie: "Dobosz 4 p.p.k. [nieczytelne] | (Fragment z Olszynki)" Obraz po konserwacji. |
Cena wywoławcza: | 50000 zł |
Cena uzyskana: | 105000 zł |