Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 44 | ID: 033044 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kobieta w czarnej woalce (1920?) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 73 x 56,8 cm 80 x 64,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.g.: "[nieczytelne] | XCXX" | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Cena uzyskana: | 2400 zł |