Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
BRZESKI Janusz Maria
LOT 49 | ID: 033049 |
BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Na drodze |
Technika: | tusz, papier |
Wymiary: | 16,3 x 16 cm (w świetle oprawy) 39 x 36,8 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "jMB" Praca jest reprodukowana w publikacji Andrzeja Wierzchowskiego Janusz Marja Brzeski (1907-1957) artysta prawdziwy (Kraków; s. 48). PROWENIENCJA: - zakup od rodziny artysty, - kolekcja Jerzego Kurczyny. |
Cena wywoławcza: | 2000 zł |
Cena uzyskana: | 2000 zł |