Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
RAPACKI Józef
LOT 28 | ID: 033028 |
RAPACKI Józef BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kaczeńce na rozlewisku |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 16,5 x 27 cm 31,5 x 42 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "JÓZEF RAPACKI | OLSZANKA" | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |