Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
PRONASZKO Zbigniew
LOT 5 | ID: 033005 |
PRONASZKO Zbigniew BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wędkarska przygoda |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 120 x 150 cm 134 x 163,5 cm (z oprawą) |
Sygnowany p.d.: "Z. Pronaszko."
Więcej o obrazie Zbigniewa Pronaszki w artykule na blogu [ZOBACZ] | |
| Cena wywoławcza: | 50000 zł |
| Cena uzyskana: | 190000 zł |