Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIII Aukcja Dzieł Sztuki
WALCZAK Zdzisław
LOT 58 | ID: 033058 |
WALCZAK Zdzisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Szopka bożonarodzeniowa (1961) |
| Technika: | malarstwo na szkle |
| Wymiary: | 38,5 x 62,5 cm (w świetle oprawy) 45,5 x 69 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Z. Walczak | 1961" | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |