Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 54 | ID: 034054 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żyd przy lekturze |
| Technika: | olej, płótno dublowane |
| Wymiary: | 26 x 35,5 cm 38 x 45 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |