XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki

29 grudnia (piątek) 2023 - godz. 18.00

Aukcja bez udziału publiczności na sali.

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:
godz. 10.00-18.00

Autor nieznany

Autor nieznany
LOT 54
ID: 034054

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Żyd przy lekturze
Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:26 x 35,5 cm
38 x 45 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]