MESJASZ Edward

MESJASZ Edward
LOT 16
ID: 034016

MESJASZ Edward BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż wiejski z furmanką (1989)
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
66 x 85,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "EMesjasz | 1989"