KARSZNIEWICZ Jerzy
LOT 28 | ID: 034028 |
KARSZNIEWICZ Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Dziewczyna w chuście na tle pejzażu |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 30,5 x 24 cm 35 x 29 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "J. Karszniewicz" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz pojedyncze ubytki farby (głównie w prawej dolnej części obrazu). |