Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
ŚWIDER Michał
LOT 72 | ID: 034072 |
ŚWIDER Michał BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Autoportret w kaszkiecie (ok. 1980) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 55 x 50,5 cm |
Uwagi: | - kolekcja prywatna, - dar od artysty. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | PROWENIENCJA: