ŚWIDER Michał

ŚWIDER Michał
LOT 72
ID: 034072

ŚWIDER Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Autoportret w kaszkiecie (ok. 1980)
Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 50,5 cm
Uwagi:PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- dar od artysty.