Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
KARPIK Stanisław
LOT 39 | ID: 034039 |
KARPIK Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z Podgórza - kamieniołomy |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 61 x 77 cm |
| Sygnowany p.d.: "SKarpik" Opisany na blejtramie: "STANISŁAW KARPIK | KRAKÓW"; "PEJZAŻ II"; "PODGÓRZE KAMIENIOŁOMY" PRACA NIEDOSTĘPNA | |