XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki

29 grudnia (piątek) 2023 - godz. 18.00

Aukcja bez udziału publiczności na sali.

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:
godz. 10.00-18.00

KARPIK Stanisław

KARPIK Stanisław
LOT 39
ID: 034039

KARPIK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z Podgórza - kamieniołomy
Technika:olej, płótno
Wymiary:61 x 77 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "SKarpik"
Opisany na blejtramie: "STANISŁAW KARPIK | KRAKÓW"; "PEJZAŻ II"; "PODGÓRZE KAMIENIOŁOMY"

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]