Krakowski Dom Aukcyjny®XXXV Aukcja Dzieł Sztuki
LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta
LOT 90 | ID: 035090 |
LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Nowela Grabińskiego (1980) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 55 x 46 cm |
| Sygnowany i datowany p.g.: "D. LESZCZYŃSKA-KLUZA 1980" Opisany na blejtramie: "NOWELA GRABIŃSKIEGO"; "D. LESZCZYŃSKA-KLUZA | IX.1980" | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |