Krakowski Dom Aukcyjny®XXXV Aukcja Dzieł Sztuki
WRÓBLEWSKI Jerzy
LOT 99 | ID: 035099 |
WRÓBLEWSKI Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż fantastyczny (1989) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 38 x 35 cm 47 x 44 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "1989 | JUR WRÓBLEWSKI" | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |