SIERKO-FILIPOWSKA Joanna

SIERKO-FILIPOWSKA Joanna
LOT 94
ID: 035094

SIERKO-FILIPOWSKA Joanna BIOGRAFIA

Tytuł:Erotyk (2008)
Technika:olej, płótno
Wymiary:24 x 30 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany p.d.: "Joanna Sierko | 494/2008 | Lucień"