STAŃKO Michał

STAŃKO Michał
LOT 38
ID: 035038

STAŃKO Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Nowy Targ (1949)
Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:46,3 x 33,6 cm
50,5 x 37,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "M.Stańko | 949"