Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki
VOLKOV Efim
LOT 30 | ID: 036030 |
VOLKOV Efim BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Spacer polną drogą |
| Technika: | olej, deska fazowana |
| Wymiary: | 22 x 15,5 cm |
| Sygnowany l.d.: "E Волков" Na odwrocie stempel Lefranc & Bourgeois. PRACA NIEDOSTĘPNA | |