VOLKOV Efim

VOLKOV Efim
LOT 30
ID: 036030

VOLKOV Efim BIOGRAFIA

Tytuł:Spacer polną drogą
Technika:olej, deska fazowana
Wymiary:22 x 15,5 cm
Uwagi:Sygnowany l.d.: "E Волков"
Na odwrocie stempel Lefranc & Bourgeois.