Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
MALICKI Adam
LOT 9 | ID: 037009 |
MALICKI Adam BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Widok na kościół św. Piotra i Pawła w Krakowie |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35,7 x 26,5 cm 47 x 38 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "A. Malicki"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |