MALICKI Adam

MALICKI Adam
LOT 9
ID: 037009

MALICKI Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Widok na kościół św. Piotra i Pawła w Krakowie
Technika:olej, tektura
Wymiary:35,7 x 26,5 cm
47 x 38 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "A. Malicki"