Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
Autor nieznany
LOT 3 | ID: 037003 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kuszenie na pustyni |
Technika: | olej, płótno dublowane |
Wymiary: | 58 x 46 cm 71,5 x 60 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.
PRACA NIEDOSTĘPNA |