XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki

 21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:

godz. 10.00-18.00

GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz
LOT 77
ID: 037077

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Katedra na Wawelu
Technika:olej, płyta
Wymiary:69 x 50 cm
Uwagi:Sygnowany l.d.: "EGerlach"
Cena wywoławcza:1000 zł
Estymacja:2000 - 3000 zł
złóż zlecenie