Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
WÓJCIK Henryk
LOT 90 | ID: 037090 |
WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na spacerze (1982) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 50 x 57,5 cm 62 x 70 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "HEN. WÓJCIK 82" | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 1900 zł |