XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki

 21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:

godz. 10.00-18.00

WÓJCIK Henryk

WÓJCIK Henryk
LOT 90
ID: 037090

WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA

Tytuł:Na spacerze (1982)
Technika:olej, płyta
Wymiary:50 x 57,5 cm
62 x 70 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "HEN. WÓJCIK 82"
Cena wywoławcza:1800 zł
Estymacja:2000 - 4000 zł
złóż zlecenie