XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki

 21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:

godz. 10.00-18.00

KARSZNIEWICZ Jerzy

KARSZNIEWICZ Jerzy
LOT 29
ID: 037029

KARSZNIEWICZ Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Dziewczyna w chuście na tle pejzażu
Technika:olej, płótno
Wymiary:30,5 x 24 cm
35 x 29 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "J. Karszniewicz"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz pojedyncze ubytki farby (głównie w prawej dolnej części obrazu).
Cena wywoławcza:800 zł
Estymacja:1000 - 2000 zł
złóż zlecenie