CHOMICZEWSKI Stanisław

CHOMICZEWSKI Stanisław
LOT 86
ID: 037086

CHOMICZEWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Przedwiośnie
Technika:olej, płyta
Wymiary:19 x 29 cm (w świetle oprawy)
50 x 57,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "St Chomiczewski"