Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
JACKOWSKI Tadeusz
LOT 68 | ID: 037068 |
JACKOWSKI Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dziwny sen modelki (1990) |
| Technika: | mezzotinta, akwaforta, papier, ed. 10/50 |
| Wymiary: | 30 x 20,5 cm (wymiary grafiki) 47,5 x 35 cm (wymiary arkusza) |
| Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "T. Jackowski 1990." Opisana ołówkiem l.d.: "10/50 Dziwny sen modelki" Opisana na odwrocie. PRACA NIEDOSTĘPNA | |