JACKOWSKI Tadeusz

JACKOWSKI Tadeusz
LOT 68
ID: 037068

JACKOWSKI Tadeusz BIOGRAFIA

Tytuł:Dziwny sen modelki (1990)
Technika:mezzotinta, akwaforta, papier, ed. 10/50
Wymiary:30 x 20,5 cm (wymiary grafiki)
47,5 x 35 cm (wymiary arkusza)
Uwagi:Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "T. Jackowski 1990."
Opisana ołówkiem l.d.: "10/50 Dziwny sen modelki"
Opisana na odwrocie.