Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
JACKOWSKI Tadeusz
LOT 67 | ID: 037067 |
JACKOWSKI Tadeusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Modelki - zestaw dwóch prac (1989) |
Technika: | akwaforta, ruletka, papier |
Wymiary: | szczegóły w uwagach poniżej |
Uwagi: | 1. "Modelka" (1989) Technika: akwaforta, ruletka, papier, ed. 14/50 Wymiary grafiki: 23,2 x 13,5 cm Wymiary arkusza: 39 x 26 cm Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "T. Jackowski 1989." Opisana ołówkiem l.d.: "14/50 Modelka" Opisana na odwrocie. 2. "Wnętrze z modelką" (1989) Technika: akwaforta, ruletka, papier, ed. 12/50 Wymiary grafiki: 19 x 21,5 cm Wymiary arkusza: 30 x 38 cm Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "T. Jackowski 1989." Opisana ołówkiem l.d.: "12/50 Wnętrze z modelką" Opisana na odwrocie. PRACA NIEDOSTĘPNA |