JACKOWSKI Tadeusz

JACKOWSKI Tadeusz
LOT 67
ID: 037067

JACKOWSKI Tadeusz BIOGRAFIA

Tytuł:Modelki - zestaw dwóch prac (1989)
Technika:akwaforta, ruletka, papier
Wymiary:szczegóły w uwagach poniżej
Uwagi:1. "Modelka" (1989)
Technika: akwaforta, ruletka, papier, ed. 14/50
Wymiary grafiki: 23,2 x 13,5 cm
Wymiary arkusza: 39 x 26 cm
Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "T. Jackowski 1989."
Opisana ołówkiem l.d.: "14/50 Modelka"
Opisana na odwrocie.

2. "Wnętrze z modelką" (1989)
Technika: akwaforta, ruletka, papier, ed. 12/50
Wymiary grafiki: 19 x 21,5 cm
Wymiary arkusza: 30 x 38 cm
Opisana ołówkiem l.d.: "12/50 Wnętrze z modelką"
Opisana na odwrocie.