Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
JACKOWSKI Tadeusz
LOT 66 | ID: 037066 |
JACKOWSKI Tadeusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Martwe natury - zestaw dwóch prac (1978) |
Technika: | mezzotinta, papier |
Wymiary: | szczegóły w uwagach poniżej |
Uwagi: | 1. "Martwa natura z czerwonym jabłkiem" (1978) Technika: mezzotinta, papier, E/A Wymiary grafiki: 22 x 17,5 cm Wymiary arkusza: 46,7 x 34,7 cm Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "T. Jackowski 1978." Opisana ołówkiem l.d.: "E/A Martwa natura z czerwonym jabłkiem" 2. "Matka - natura II" (1978) Technika: mezzotinta, papier, ed. 27/50 Wymiary grafiki: 18 x 22,7 cm Wymiary arkusza: 37 x 44,3 cm Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "T. Jackowski 1978." Opisana ołówkiem l.d.: "27/50 Matka - natura II" PRACA NIEDOSTĘPNA |