XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki

 21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:

godz. 10.00-18.00

JACKOWSKI Tadeusz

JACKOWSKI Tadeusz
LOT 66
ID: 037066

JACKOWSKI Tadeusz BIOGRAFIA

Tytuł:Martwe natury - zestaw dwóch prac (1978)
Technika:mezzotinta, papier
Wymiary:szczegóły w uwagach poniżej
Uwagi:1. "Martwa natura z czerwonym jabłkiem" (1978)
Technika: mezzotinta, papier, E/A
Wymiary grafiki: 22 x 17,5 cm
Wymiary arkusza: 46,7 x 34,7 cm
Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "T. Jackowski 1978."
Opisana ołówkiem l.d.: "E/A Martwa natura z czerwonym jabłkiem"

2. "Matka - natura II" (1978)
Technika: mezzotinta, papier, ed. 27/50
Wymiary grafiki: 18 x 22,7 cm
Wymiary arkusza: 37 x 44,3 cm
Opisana ołówkiem l.d.: "27/50 Matka - natura II"

Te prace są dostępne w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie prac]