XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki

 21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:

godz. 10.00-18.00

RUDOWICZ Teresa

RUDOWICZ Teresa
LOT 44
ID: 037044

RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA

Tytuł:Chrystus - zestaw dwóch prac
Technika:akwarela, flamaster, pastel, karton
Wymiary:szczegóły w uwagach poniżej
Uwagi:1. "Chrystus" (1986)
Technika: akwarela, flamaster, pastel, karton
Wymiary: 13,6 x 8,7 cm
Sygnowany i datowany śr.d.: "86 r T. Rudowicz"
Na odwrocie opis autorski z życzeniami.

2. "Twarz Chrystusa"
Wymiary: 15,5 x 8 cm
Sygnowany i śr.d.: "[nieczytelne] T. Rudowicz"
Cena wywoławcza:1200 zł
Estymacja:1500 - 3000 zł
złóż zlecenie