XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki

 21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:

godz. 10.00-18.00

RUDOWICZ Teresa

RUDOWICZ Teresa
LOT 45
ID: 037045

RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA

Tytuł:Anioły - zestaw dwóch prac
Technika:szczegóły w uwagach poniżej
Wymiary:szczegóły w uwagach poniżej
Uwagi:1. "Anioł w fiolecie"
Technika: monotypia, kredka, tusz, papier
Wymiary: 15 x 11 cm
Sygnowany p.d.: "T. Rudowicz"
Na odwrocie opis autorski z życzeniami.

2. "Anioł"
Technika: akwarela, pastel, karton
Wymiary: 15 x 10,5 cm
Sygnowany p.d.: "T. Rudowicz"
Cena wywoławcza:1000 zł
Estymacja:1500 - 2000 zł
złóż zlecenie