Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
LUBASZKA Tomasz
LOT 96 | ID: 037096 |
LUBASZKA Tomasz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Mój totem (1994-1995) z cyklu "Rysunki - totemy" |
Technika: | technika własna, ołówek, papier |
Wymiary: | 54,5 x 42 cm 70,5 x 50,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "T. LUBASZKA’94" Opisany na odwrocie: "TOMASZ | LUBASZKA | 1995 | MÓJ TOTEM | Z CYKLU | RYSUNKI-TOTEMY." PRACA NIEDOSTĘPNA |