XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki

 21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:

godz. 10.00-18.00

LUBASZKA Tomasz

LUBASZKA Tomasz
LOT 96
ID: 037096

LUBASZKA Tomasz BIOGRAFIA

Tytuł:Mój totem (1994-1995) z cyklu "Rysunki - totemy"
Technika:technika własna, ołówek, papier
Wymiary:54,5 x 42 cm
70,5 x 50,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "T. LUBASZKA’94"
Opisany na odwrocie: "TOMASZ | LUBASZKA | 1995 | MÓJ TOTEM | Z CYKLU | RYSUNKI-TOTEMY."
Cena wywoławcza:1400 zł
Estymacja:2000 - 3000 zł
złóż zlecenie