Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
LUBASZKA Tomasz
LOT 95 | ID: 037095 |
LUBASZKA Tomasz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Ostre formy (1998) |
Technika: | technika własna, papier |
Wymiary: | 35 x 50 cm 61 x 71 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.śr..: "T. LUBASZKA’98" Opisany na odwrocie: "TOMASZ | LUBASZKA | 1998 | OSTRE FORMY | (PAPIER III)" Widoczne sfalowanie papieru. PRACA NIEDOSTĘPNA |